Menu

Album rodzinny na 100-lecie Niepodległości Polski (Twarda 1)

08.11.2018

Zapraszamy sąsiadów seniorów na warsztaty „Album rodzinny na 100-lecie Niepodległości Polski”.  Spotkanie odbędzie się 9 listopada 2018 roku w siedzibie Centrum przy ul. Twardej 1.

Podczas zajęć uczestnicy pracować będą ze swoimi archiwalnymi fotografiami, które następnie będą skanować i obrabiać w specjalnym programie komputerowym. W efekcie powstaną cyfrowe albumy rodzinne. Na zakończenie odbędzie się multimedialny pokaz wybranych zdjęć, na który zaproszeni zostaną bliscy uczestników oraz okoliczni mieszkańcy Twardej 1.

Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy na cały cykl zajęć, który objemuje 10 spotkań! Zapisy pod numerem tel. 500 080 498 lub mailowo: natwardej@um.warszawa.pl.

Projekt: „Album rodzinny na 100-lecie niepodległości” jest realizowany we współpracy z Fundacja Hereditas w ramach Programu „100 działań na 100-lecie niepodległości”, finansowanego ze środków m.st. Warszawy. 

Spotkajmy się na Twardej to projekt realizowany w ramach budżetu partycypacyjnego na 2018 r. Został wybrany przez mieszkańców Śródmieścia i jest skierowany do sąsiadów z okolicy pl. Grzybowskiego.

Jego celem jest integracja lokalnej społeczności. Sąsiedzi będą mieli okazję się poznać m.in. podczas warsztatów artystycznych i ruchowych, wykładów edukacyjnych, potańcówek czy wspólnego gotowania. Nasza przestrzeń jest także otwarta na oddolne inicjatywy i działania międzypokoleniowe.