Menu

Baby Bzik udaje się na wakacyjną przerwę

23.06.2017

W dniu 21 czerwca 2017 roku odbyło się ostatnie spotkanie w ramach autorskiego projektu pn. Baby Bzik – zajęć dla rodziców z małymi dziećmi prowadzonymi przez specjalistów Centrum.
Spotkanie było zwieńczeniem ostatnich 5 miesięcy naszej tegorocznej współpracy z rodzinami. Dopiero zdjęcia z naszego spotkania uświadomiły nam jak bardzo zmienili się nasi mali bohaterowie. Dzieci urosły, rozwinęły się, stały się bardziej otwarte i ciekawe otaczającego ich świata.

Czas na wakacyjną przerwę. Choć trzeba przyznać, że przez te ostatnie miesiące bardzo się zżyliśmy i będzie nam brakować wspólnych, cotygodniowych spotkań. Mamy jednak nadzieję, że ponownie spotkamy się w miłym i rodzinnym gronie.
Po wakacyjnej przerwie zapraszamy Was na kolejną edycję zajęć w ramach naszego projektu. Mamy nadzieję, że okres wakacyjnego odpoczynku sprawi, że wrócimy pełni nowych sił, energii i pomysłów, wypoczęci oraz zrelaksowani. Zaproszenie to dotyczy rodziców, którzy brali już udział w zajęciach, jak również wszystkich chętnych, którzy są zainteresowani naszą ofertą zajęć.
Wszystkim rodzicom życzymy, aby w pełni ziściły się ich plany wakacyjne.

Do zobaczenia po wakacjach.