Menu

Dieta w ciąży – jak jeść dla dwojga, a nie za dwoje

11.04.2019

16 kwietnia o 11:00 zapraszamy serdecznie kobiety w ciąży na wykład, w ramach którego dowiemy się:
– jak prawidłowo odżywiać się w ciąży, tak by zapewnić sobie i rozwijającemu się dziecku wszystkie niezbędne składniki odżywcze,
– jak poradzić sobie z anemią w ciąży,
– czy należy przyjmować preparaty witaminowe w ciąży,
– jakich produktów spożywczych unikać w ciąży.

Wykład poprowadzi Agata Ziemak-Majewska – dietetyk, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Polskiej Akademii Sportu, Polish Fitness Academy, podyplomowych studiów na Collegium Civitas w Warszawie (Coaching Zdrowia) i na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW (Poradnictwo żywieniowe i dietetyczne).
Właścicielka Fit House Agata Ziemak-Majewska, zajmującej się treningami fitness, personalnymi oraz poradami dietetycznymi.
Przyszła mama.

WSTĘP WOLNY! Liczba miejsc ograniczona. Zapisy:
500 080 498
natwardej@um.warszawa.pl

Zapraszamy kobiety w ciąży oraz mamy ze Śródmieścia i okolic do tworzenia w ramach projektu Spotkajmy się na Twardej Klubu Mam. Od 9 kwietnia, w każdy wtorek między 11:00 a 12:30 będzie można korzystać z przestrzeni jednej z sal w naszej siedzibie na ul. Twardej 1.
Zapraszamy na pogaduchy, wymianę doświadczeniami i radami. Można też zorganizować u nas warsztat, wykład, zajęcia w interesującej grupę tematyce. Jesteśmy otwarci na pomysły i sugestie – ten czas ma być dla Was. Do dyspozycji maty do ćwiczeń, koce, krzesła, stoły, rzutnik, ekran. Wiosną i latem można będzie również korzystać z ogrodu.

Spotkajmy się na Twardej to projekt realizowany w ramach budżetu partycypacyjnego na 2019 r. Został wybrany przez mieszkańców Śródmieścia i jest skierowany do sąsiadów z okolicy pl. Grzybowskiego.

Jego celem jest integracja lokalnej społeczności. Sąsiedzi mają okazję się poznać m.in. podczas warsztatów artystycznych i ruchowych, wykładów edukacyjnych, potańcówek czy wspólnego gotowania. Nasza przestrzeń jest także otwarta na oddolne inicjatywy i działania międzypokoleniowe.

Do zobaczenia!