Menu

Festiwal Lato Seniora w dźwiękach muzyki

04.07.2019

Festiwal Lato Seniora znacznej części osób kojarzy się z muzyką i bardzo słusznie, ponieważ podczas koncertów czy zabaw tanecznych  nie brakuje okazji do tańca, śpiewania i słuchania muzyki.

W minionym tygodniu gościliśmy wyjątkowy zespół artystów z Bemowa, z Ośrodka Wsparcia i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych – Jeden Rytm Jeden Świat. Artyści  zaprezentowali takie utwory jak „Wiosna” i „Ciuchcia” oraz bisowany utwór „Leżę w Warszawie na trawie”, który zebrał największe brawa.

Kolejną okazją do spotkania z muzyką była zabawa taneczna w Świętojerskim ogrodzie. W środę, 3 lipca, w godzinach popołudniowych na scenie wystąpił Duet Coctail z muzyką taneczną. Chętnych do tańca jak zawsze nie brakowało, a Ci, którzy nie tańczyli z przyjemnością wysłuchali przebojów znanych i lubianych.  Wszystkim bez względu na stan zdrowia i samopoczucia udzielił się rozrywkowy nastrój.

Takim sposobem muzycznie przeżywaliśmy minione dni festiwalu. Zapraszamy Państwa na kolejne lipcowe wydarzenia, o których informacje znajdziecie na plakatach festiwalowych i naszej stronie internetowej.