Link

Menu

Joga

05.06.2019

Serdecznie zapraszamy na zajęcia z jogi, które odbywają się na Twardej 1, w czwartki o godz. 19.

Joga to nie tylko asany, ale także praca nad świadomością ciała, oddechu i umysłu. Podczas zajęć poznamy się lepiej z własnym ciałem – jego możliwościami i ograniczeniami. Poszukamy wygody i stabilności w różnych pozycjach jogi. Spróbujemy zapanować nad natłokiem myśli. Będziemy też głęboko oddychać, wzdychać, ziewać. Wszystko po to, aby poczuć się dobrze z samym/ samą sobą – mieć więcej siły i spokoju, a mniej napięć i stresu.

Zajęcia poprowadzi Alicja Suchcicka – nauczycielka jogi w nurcie vinyasa krama, który polega na łączeniu ruchu ze spokojnym oddechem. Ukończyła studia podyplomowe Relaksacja i Joga na AWF w Warszawie, kurs nauczycielski u Basi Tworek, poza tym liczne warsztaty i szkolenia u: Macieja Wieloboba, Agnieszki Bery, Patrycji Gawlińskiej, Małgorzaty Kobus-Kwiatkowskiej. Od marca 2019 prowadzi swoją szkołę jogi Nieboskłon na warszawskim Żoliborzu.

Wstęp bezpłatny. 🙂
Liczba miejsc ograniczona.
Na zajęcia obowiązują zapisy pod nr tel. 500 080 498 lub mailowo: natwardej@um.warszawa.pl.

Spotkajmy się na Twardej to projekt realizowany w ramach budżetu partycypacyjnego na 2019 r. Został wybrany przez mieszkańców Śródmieścia i jest skierowany do sąsiadów z okolicy pl. Grzybowskiego.

Jego celem jest integracja lokalnej społeczności. Sąsiedzi mają okazję się poznać m.in. podczas warsztatów artystycznych i ruchowych, wykładów edukacyjnych, potańcówek czy wspólnego gotowania. Nasza przestrzeń jest także otwarta na oddolne inicjatywy i działania międzypokoleniowe.

Do zobaczenia!