Link

Menu

Międzypokoleniowy Festiwal Gier Planszowych

14.10.2019

12 października, w sobotę był wymarzonym dniem na spacer złotą jesienią i partię planszówek! Spacer mógł każdego chętnego doprowadzić do Centrum Pomocy Społecznej przy ul. Świętojerskiej 12a, gdzie tego dnia odbywał się Międzypokoleniowy Festiwal Gier Planszowych realizowany w ramach budżetu partycypacyjnego na 2019 rok. Zapewniliśmy ponad 100 gier rodzinnych, logicznych, sprawnościowych, przygodowych. Klasyczne turnieje w warcaby i scrabble uzupełniliśmy o hit planszówkowy – turniej w „Sagradę”! Dla zupełnie początkujących, ale chętnych do rywalizowania mieliśmy Jengę, tu emocji było najwięcej😊

Naszą atrakcyjną ofertę uzupełniliśmy o warsztaty dla seniorów i rodzin, podczas których można było ćwiczyć pamięć, poznać kreatywne sposoby na spędzenie czasu i wykonać własną planszówkę, a także kącik malucha z  brokatowymi tatuażami i podróżniczą fotobudkę!

Dla wszystkich, którzy zdecydowali się spędzić z nami choć część dnia mieliśmy moc nagród, zgodnie ze złożoną obietnicą nikt nie wyszedł z pustymi rękami!

Na zakończenie Festiwalu przygotowaliśmy pokaz chemiczny, który spodobał się nie tylko najmłodszym fanom gier. Zresztą zobaczcie sami….