Menu

Otwarcie pracowni komputerowo – językowej

27.04.2018

W dniu 24 kwietnia 2018 r. odbyło się uroczyste otwarcie pracowni komputerowo – językowej w placówce Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście im. prof. Andrzeja Tymowskiego przy ul. Świętojerskiej 12A, w ramach projektu pt. „Cyfrowy senior” z budżetu partycypacyjnego. Pani Anna Gawałkiewicz – Dyrektor Centrum oficjalnie otworzyła pracownię i powitała przybyłych gości, w szczególności śródmiejskich seniorów, którzy tego dnia rozpoczynali swój kurs komputerowy. Na otwarciu gościliśmy Panią Ewę Czerwińską Wiceprzewodniczącą Rady Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy oraz Panią Katarzynę Joannę Wiśniewską Przewodniczącą Komisji Polityki Gospodarczej Budżetu i Finansów Rady Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy, które życzyły uczestnikom owocnej pracy i mówiły o znaczeniu budżetu partycypacyjnego w realizacji zadań na terenie Śródmieścia.

W ramach projektu „Cyfrowy senior” poza warsztatami, funkcjonuje także ogólnodostępna pracownia komputerowa, czynna od poniedziałku do piątku, w godzinach od 10.00 do 14.00.

Do końca roku sukcesywnie uruchamiane będą także zorganizowane kursy komputerowe i językowe na różnych poziomach zaawansowania oraz kursy specjalistyczne m. in. z grafiki, projektowania, oraz inne tematyczne wybrane przez seniorów.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniach, które zawierają bardzo interesujący i ciekawy program.