Link

Menu

Październikowe spotkania na Twardej

23.10.2019

Październik obfituje w wiele atrakcyjnych wydarzeń dedykowanych przedstawicielom różnych grup wiekowych- zarówno dzieci, dorośli, jak i seniorzy mogą znaleźć coś dla siebie. Jesienny czas na Twardej  upływa nam pod hasłem: „dla każdego coś dobrego”.

Oprócz regularnych wydarzeń- zajęć językowych, ruchowych oraz  sąsiedzkich spotkań towarzyskich, nasi podopieczni mieli okazję uczestniczyć w następujących wydarzeniach:

Dieta enzymatyczna- warsztaty kulinarne

Podczas tego spotkania uczestnicy zapoznali się w zasadami tzw. „żywej diety”. Po niezwykle cennej i bogatej w rady części teoretycznej- dotyczącej wpływu odżywiania na nasze zdrowie i funkcjonowanie, przeszliśmy do drugiej części- wspólnego gotowania. Było smacznie, kolorowo, a przede wszystkim zdrowo!

 

Gordonki

Zajęcia umuzykalniające dla dzieci, podczas których najmłodsi goście Twardej- wraz z opiekunami, mają okazję aktywnie uczestniczyć w społecznym i twórczym rozwoju małego człowieka, przy dźwiękach wesołej muzyki i w atmosferze swobody i zaufania.

 

Mapa marzeń- kreatywne wyznaczanie celów

Do tworzenia mapy marzeń uczestnicy wykorzystali wycinki z gazet i stworzyli kolaż zawierający najważniejsze cele życiowe. Warsztat był podróżą w głąb siebie, podczas której  można było odpowiedzieć sobie na pytania dotyczące wewnętrznych potrzeb i tęsknot. Był to bardzo inspirujący i kreatywny czas!

Przypominamy, że wszystkie spotkania odbywają się w ramach realizacji projektu „Spotkajmy się na Twardej” z budżetu partycypacyjnego na 2019 rok.