Menu

„Pożegnanie Warszawskie” Spacer z przewodnikiem: place, kamienice, gmachy Śródmieścia Północnego – świadków historii dzielnicy. (Twarda 1)

13.06.2018

14 czerwca (czwartek) o godz. 18:00 serdecznie zapraszamy naszych Sąsiadów i Sympatyków na spacer varsavianistyczny pt. „Pożegnania Warszawskie” na podstawie książki wybitnego varsavianisty Jerzego Kasprzyckiego „Pożegnania Warszawskie” obejmującej place, kamienice i gmachy Śródmieścia Północnego – świadków historii dzielnicy. W programie m.in. Park Mirowski, Kopernika 15, ulica Fredry, Reduta Banku Polskiego. 

Wstęp bezpłatny.

Spotkajmy się na Twardej to projekt realizowany w ramach budżetu partycypacyjnego na 2018r. Został wybrany przez mieszkańców Śródmieścia i jest skierowany do sąsiadów z okolicy pl. Grzybowskiego.

Jego celem jest integracja lokalnej społeczności. Sąsiedzi będą mieli okazję się poznać m.in. podczas warsztatów artystycznych i ruchowych, wykładów edukacyjnych, potańcówek czy wspólnego gotowania. Nasza przestrzeń jest także otwarta na oddolne inicjatywy i działania międzypokoleniowe.

Do zobaczenia!