Menu

Przerwa wakacyjna w Klubie Mam „Mama Wśród Mieściu”

10.07.2017

W dniu 27 czerwca 2017 roku w ogrodzie placówki Centrum przy ul. Świętojerskiej 12a, odbyło się ostatnie spotkanie w Klubie Mam „Mama Wśród Mieściu” przed zasłużoną przerwą wakacyjną.

Program wydarzenia był bardzo bogaty w aktywności sensoryczne dla małych dzieci oraz poszukiwania skarbów i eksperymenty dla starszaków. Każdy znalazł coś dla siebie: można było się wybrudzić, ale też sprawdzić różne faktury i smaki.

Wodne balony i rękawice, zabawy z galaretką, domową ciastoliną, mąką i ryżem, malowanie palcami to tylko niektóre atrakcje przygotowane przez mamy, zaangażowane w działalność klubu. W ogrodzie znalazło się także miejsce na kącik eksperymentalny, gdzie można było wykonać własny wulkan, bawić się pianą i barwnikami.

Nie wszystkie zaplanowane aktywności zostały zrealizowane, ale jak zapowiedziały mamy – przyjdzie na to czas już we wrześniu.

Obecnie klub udaje się na zasłużone wakacje. Wszystkich rodziców z dziećmi do lat 3 zapraszamy na zajęcia i imprezy okolicznościowe od września.