Menu

Przygotowanie do matury z Uniwersytetem Warszawskim

04.11.2016

W ramach projektu edukacyjnego „Pogotowie Lekcyjne”, we współpracy  

z Uniwersytetem Warszawskim, Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście organizuje zajęcia przygotowujące do matury.

Spotkania mają charakter grupowych korepetycji, które pozwalają w przyjaznej atmosferze, nadrobić zaległości edukacyjne, wyjaśnić wątpliwości i rozszerzyć swoją wiedzę o dodatkowe zagadnienia.


Dzięki współpracy z Uniwersytetem Warszawskim, który wspiera Centrum w rekrutowaniu wolontariuszy, mamy pewność, że trafiające do nas osoby mają umiejętności i kompetencje do prowadzenia tak odpowiedzialnego działania, jak wspieranie młodzieży w przygotowaniu do egzaminu dojrzałości.


Projekt zajęć przygotowujących do matury realizowany jest w  Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście im. prof. Andrzeja Tymowskiego od września 2016 roku i w marcu bieżącego roku został przedłużony do czerwca 2017 roku.

Wszystkich zainteresowanych udziałem zapraszamy do kontaktu z koordynatorem projektu, Jakubem Wojciechowskim pod adresem JakubWojciechowski@um.warszawa.pl lub telefonicznie pod nr 514 496 889 od poniedziałku do czwartku w godzinach 14.00-18.00

Uprzejmie dziękujemy Uniwersyteckiemu Centrum Wolontariatu Uniwersytetu Warszawskiego za współpracę przy realizacji projektu.

http://wolontariat.uw.edu.pl/