Menu

Rodzinny Wyjazd Integracyjny do Magicznych Ogrodów

29.08.2017

W dniu 26 sierpnia odbył się pierwszy Rodzinny Wyjazd Integracyjny do Magicznych Ogrodów w Janowcu. W wycieczce wzięło udział 13 rodzin, najliczniejszą grupę stanowiły jednak dzieci. To właśnie one na kilka godzin pod czujnym okiem rodziców i pracowników Centrum opanowały Magiczne Ogrody i korzystały z mnóstwa atrakcji. Każde dziecko, bez względu na wiek znalazło dla siebie miejsce, w którym szaleństwa i zabawy nie było końca.

Po przekroczeniu bram Parku powitali nas mordole – przyjazne, futrzane stwory, które z dziećmi przybijały piątki, przekomarzały się i tarmosiły, ale koniec końców chętnie pozowały do zdjęć.

Na rozgrzewkę pobyt w Parku tematycznym rozpoczęło zwiedzanie, przedstawienie baśniowych historii o mieszkańcach Ogrodów przez przewodniczkę.

Niedługo potem był już czas na nieskrępowaną zabawę dzieci z rodzicami na baśniowym zamku, gdzie oprócz hasania po komnatach i zjeżdżalni wróżki strużki malowały twarze dzieciom. W krainie krasnoludów można było przeprawić się na tratwie, a w grodzie rycerskim zmierzyć się na miecze.

Starsze dzieci mogły zwiedzić Mroczysko, a młodsze bawiły się w wielkiej piaskownicy i trochę mniejszym stawie. Wśród obleganych atrakcji były także karuzele, zjeżdżalnie, dmuchańce i trampoliny. Mimo krótkiego czasu wolnego na zbiórce pojawili się wszyscy zmęczeni, ale bardzo zadowoleni.