Link

Menu

Spotkanie świąteczne dla rodzin z dziećmi

05.12.2019

W dniu 30 listopada 2019 roku w Sali Ratuszowej, Pałacu Kultury i Nauki odbyło się coroczne spotkanie dla rodzin z dziećmi. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście im. prof. Andrzeja Tymowskiego. Uczestnikami spotkania było ponad 400 osób z rodzin korzystających na co dzień z różnych form pomocy i wsparcia Centrum.

W wydarzeniu udział wzięła Pani Magdalena Wojciechowska – Zastępca Burmistrza Dzielnicy Śródmieście, która uroczyście otworzyła spotkanie oraz zaprosiła gości do wspólnej, wesołej zabawy.

W świąteczny nastrój gości – zarówno dzieci, jak i dorosłych wprowadził wesoły Elf. W trakcie spotkania uczestnicy mieli możliwość skorzystania z fotobudki, warsztatów plastycznych z dekorowania pierników oraz ozdabiania bombek, łańcuchów i kartek świątecznych. Jak, co roku wielkim zainteresowaniem cieszyły się olbrzymie dmuchane atrakcje, na których dzieci miały możliwość skakania oraz wykonywania innych akrobacji. Nie zabrakło również stanowiska do malowania buziek, konkursów sportowych oraz  poczęstunku.

Wśród zaplanowanych atrakcji odbył się pokaz profesjonalnego klauna, który porwał uczestników do zabawy swoim poczuciem humoru oraz umiejętnościami cyrkowymi. Wydarzenie uświetnił również występ fakira, podczas którego dzieci mogły podziwiać akrobacje z użyciem ognia oraz podziwiać wspaniałe węże.

Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały od Świętego Mikołaja oraz Śnieżynek drobne upominki, a także miały możliwość wykonania wspólnego, pamiątkowego zdjęcia.

Dziękujemy za udział w imprezie naszym wspaniałym Gościom, szczególnie dzieciom oraz pracownikom Centrum Pomocy Społecznej za olbrzymie zaangażowanie w przygotowaniu spotkania świątecznego.

Wyrazy uznania składamy również Towarzystwu Krzewienia Kultury Fizycznej „Stolica” za zorganizowanie oraz przeprowadzenie profesjonalnej i bardzo atrakcyjnej imprezy.

Zapraszamy do zapoznania się z krótką fotorelacją z tego wydarzenia: