Link

Menu

Spotkanie Świątecznie dla rodzin z dziećmi.

04.12.2018

1 grudnia 2018 roku w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyło się  Spotkanie Świąteczne dla śródmiejskich rodzin z dziećmi. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście im. prof. Andrzeja Tymowskiego. Uczestnikami spotkania były rodziny biorące udział w projekcie „Paleta Szans i Możliwości Śródmiejskich Rodzin”. Łącznie w spotkaniu świątecznym wzięło udział ponad  90 osób.

W świąteczny i wesoły nastrój wprowadziła naszych gości doświadczona konferansjerka przebrana w strój pomocnika Św. Mikołaja. Wśród zaplanowanych atrakcji był pokaz profesjonalnego klauna, który porwał uczestników do zabawy swoimi umiejętnościami cyrkowymi, jak również pokaz fakira, podczas którego dzieci mogły podziwiać akrobacje i podziwiać wspaniałego węża „Cezara”. W specjalnie przygotowanym kąciku artystycznym, dzieci wraz z rodzicami mogły przygotować ozdoby świąteczne, pierniki oraz wykonać kartki świąteczne. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się olbrzymie dmuchane zjeżdżalnie rozstawione w sali Broniewskiego oraz artystyczne malowanie twarzy. Dla wszystkich Gości przygotowany był świąteczny poczęstunek. Dzieciom otrzymały od Św. Mikołaja prezenty.

Dziękujemy za udział w imprezie naszym wspaniałym Gościom, szczególnie dzieciom i rodzicom oraz pracownikom Centrum Pomocy Społecznej za zaangażowanie w przygotowaniu spotkania świątecznego.

Wyrazy uznania składamy również firmie POTRIS za zorganizowanie profesjonalnej i imprezy oraz Dyrekcji Pałacu Kultury i Nauki za wsparcie w organizacji wydarzenia.