Menu

Wakacje, znowu są wakacje….

10.07.2017

Wzorem lat ubiegłych, również i w tym roku, pracownicy Centrum zabezpieczyli dzieciom i młodzieży szkolnej szeroką i bardzo atrakcyjną ofertę wakacyjną. Skorzystają z niej szczególnie dzieci najmłodsze, wywodzące się z rodzin objętych wsparciem społecznym. Każde dziecko powinno mieć okazję do wakacyjnej beztroski i letniej zabawy!

Dzięki współpracy z Caritas Archidiecezji Warszawskiej również w roku bieżącym z letniego wypoczynku skorzysta kilkadziesięcioro dzieci naszych podopiecznych. Zgodnie z wakacyjną ofertą Caritas Archidiecezji Warszawskiej dzieci pojadą na jeden z wybranych turnusów. Każdy z turnusów jest ukierunkowany na rozwijanie i doskonalenie różnych umiejętności – tanecznych, sportowych, plastycznych. Wszystkie turnusy umiejscowione są w malowniczych rejonach Polski – w górach, nad morzem i nad jeziorami. Dzieci będą odpoczywały w takich miejscowościach jak Stegna, Murzasichle, Spała, Mrozy k/Ełku. Wezmą udział w wycieczkach rekreacyjnych, zajęciach teatralnych, zabawach sportowych i tanecznych. Wszystko pod okiem wyspecjalizowanej kadry pedagogicznej, która postara się, by dzieci naprawdę solidnie wypoczęły.

Ponadto w ramach akcji letniej w 2017 roku Centrum dofinansowuje inne wyjazdy kolonijne wybrane przez rodziców. Spora część śródmiejskich dzieci wykazuje duże uzdolnienia. Wychodząc naprzeciw młodym talentom Centrum dofinansowuje kolonie i obozy zgodne z zainteresowaniami dzieci.

Życzymy wesołych i bezpiecznych wakacji!