Menu

Zabawa świątecznie dla rodzin z dziećmi w Pałacu Kultury i Nauki.

10.12.2018

8 grudnia 2018 roku w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyła się  czwarta zabawa świąteczna dla śródmiejskich rodzin z dziećmi. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście im. prof. Andrzeja Tymowskiego. Uczestnikami spotkania były rodziny z dziećmi korzystające na co dzień z różnych form pomocy i wsparcia Centrum. Łącznie w spotkaniu świątecznym wzięło udział ponad 400 osób. Wśród zaproszonych Gości obecni byli: Zastępca Burmistrza Dzielnicy Śródmieście – Pan Tomasz Bratek oraz Zastępca Burmistrza Dzielnicy Śródmieście – Pan Wojciech Matyjasiak. W tegorocznym spotkaniu świątecznym byli również z nami przedstawiciele Rady Dzielnicy – Radna Katarzyna Magdzińska oraz Radna Anna Jannasz – Banasiewicz.

Przedstawiciele Zarządu i Rady Dzielnicy Śródmieście oraz Dyrektor Centrum Pani Anna Gawałkiewicz złożyli wszystkim obecnym życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

W świąteczny i wesoły nastrój wprowadził naszych gości niezwykle sympatyczny i dowcipny konferansjer. Wśród największych atrakcji imprezy był pokaz magii, niezwykle emocjonujący występ fakira, podczas którego dzieci mogły podziwiać akrobacje z ogniem, leżenie na tłuczonym szkle, czy na żywo obcować z żywym gadem – wężem „Cezarem”. W specjalnie przygotowanym kąciku artystycznym, dzieci wraz z rodzicami mogły przygotować ozdoby świąteczne, udekorować pierniki oraz wykonać kartki świąteczne i bombki. Szczególnym zainteresowaniem i najdłuższą kolejką chętnych cieszyły się olbrzymie dmuchane zjeżdżalnie rozstawione w sali Marmurowej, artystyczne malowanie twarzy oraz foto budka. Dla wszystkich Gości przygotowany był świąteczny poczęstunek. Dzieci otrzymały od Św. Mikołaja paczki ze słodyczami i świątecznymi balonami.

Dziękujemy za udział w imprezie naszym wspaniałym Gościom, szczególnie dzieciom, których radość i energia udzieliły się wszystkim uczestnikom. Dziękujemy także pracownikom Centrum Pomocy Społecznej za olbrzymie zaangażowanie w przygotowaniu spotkania świątecznego.

Wyrazy uznania składamy również firmie POTRIS za zorganizowanie profesjonalnej i bardzo atrakcyjnej imprezy oraz Dyrekcji Pałacu Kultury i Nauki za wsparcie w organizacji wydarzenia.