Link

Menu

Zagłosuj na projekty z Dzielnicy Śródmieście!

31.08.2020

Z początkiem nowego tygodnia, przypominamy o naszych śródmiejskich projektach #budżetobywatelski2021  Głosowanie rozpoczyna się już jutro. Przedstawiamy małą ściągawkę z naszymi projektami, znajdziecie tutaj tytuły i numery, które ułatwią głosowanie na poszczególne projekty.

W jaki sposób możesz zagłosować?

Głosowanie na pomysły będzie trwało od 1 do 15 września 2020 r. Możesz zagłosować na dwa sposoby:

Najłatwiej jest zagłosować przez Internet, na stronie app.twojbudzet.um.warszawa.pl Zagłosować można również papierowo – przychodząc do wybranego urzędu dzielnicy) i wrzucając do urny wypełnioną kartę do głosowania.

UWAGA! Głosować papierowo można tylko osobiście, okazując przed przekazaniem karty dowód osobisty lub inny dokument ze zdjęciem. Papierowe karty do głosowania będą dostępne w urzędach dzielnic oraz do wydrukowania na stronie twojbudzet.um.warszawa.pl od pierwszego dnia głosowania, czyli od 1 września 2020 r.

Osoby, które mają trudności z poruszaniem się mogą skorzystać z pomocy przedstawiciela Urzędu m.st. Warszawy, który odbierze od głosującego wypełnioną kartę w miejscu jego zamieszkania. Chęć skorzystania z takiej pomocy należy wcześniej zgłosić, np. telefonicznie, koordynatorowi ds. budżetu obywatelskiego w odpowiedniej dzielnicy, w terminie od 24 sierpnia do 9 września 2020 r.