Menu

Zajęcia dla dzieci „Płyniemy do pingwinów” (Twarda 1)

17 maja (czwartek) o godz. 17:00 serdecznie zapraszamy naszych Sąsiadów i Sympatyków z dziećmi w wieku 4-6 lat na zajęcia przyrodnicze.

Te zajęcia porwą dzieci w każdym wieku! Statkiem z kości foki popłyniemy na Antarktydę na spotkanie z pingwinami. Podczas animowanej podróży dzieci zaznają morskich przygód, wspólnie będziemy budować przestrzeń Antarktydy i otaczającego ją Oceanu Południowego z ciekawych i pouczających eksponatów. Dzieci poznają pingwiny i ich zwyczaje, a nawet będą mogły pingwina pogłaskać i pomogą zbudować pingwinom gniazdo. Prowadząca spędziła w towarzystwie pingwinów wiele miesięcy i chętnie opowie o swoich niesamowitych obserwacjach i przygodach z pingwinami.

Prowadząca:
Magdalena Puczko – doktor biologii, uczestniczka wypraw polarnych, zafascynowana Wisłą, prowadzi zajęcia edukacyjne, pisze o przyrodzie i nauce, bierze udział w realizacji filmów przyrodniczych. 

Wstęp bezpłatny. Jeśli masz ochotę podzielić się swoją ulubioną przekąską, przynieś ją ze sobą na zajęcia. 😉

Liczba miejsc ograniczona. Na zajęcia obowiązują zapisy pod numerem tel. 500 080 498 lub mailowo: natwardej@um.warszawa.pl.

Spotkajmy się na Twardej to projekt realizowany w ramach budżetu partycypacyjnego na 2018r. Został wybrany przez mieszkańców Śródmieścia i jest skierowany do sąsiadów z okolicy pl. Grzybowskiego.