Link

Menu

Zapraszamy na Międzypokoleniowy Festiwal Gier Planszowych

02.10.2019

Serdecznie zapraszamy w sobotę 12 października 2019 r. w godzinach 11.00 – 15.00 na Międzypokoleniowy Festiwal Gier Planszowych, który odbędzie się w placówce Centrum przy ul. Świętojerskiej 12a.

Serdecznie zapraszamy w sobotę 12 października 2019 r. w godzinach 11.00 – 15.00 na Międzypokoleniowy Festiwal Gier Planszowych, który odbędzie się w placówce Centrum przy ul. Świętojerskiej 12a. Mieszkańcy Warszawy po raz drugi zagłosowali na projekt festiwalu w ramach budżetu partycypacyjnego na rok 2019, dzięki czemu możliwe będzie spotkanie przy planszówkach, udział w turniejach z atrakcyjnymi nagrodami dla wszystkich miłośników gier.

W programie wydarzenia znajdzie się strefa gier logicznych (m.in. scrabble, warcaby) oraz strefa gier rodzinnych – stanowiska z grami przygodowymi, rodzinnymi, strategicznymi, wyścigowymi i edukacyjnymi. W każdej strefie zostaną rozegrane po 2 turnieje. Dodatkowymi atrakcjami będą warsztaty dla rodziców i dzieci z zakresu kreatywnych zabaw, warsztaty dla seniorów z ćwiczenia pamięci oraz pokaz chemiczny. Dla najmłodszych (dzieci do 6 roku życia, pozostających pod opieką rodzica/opiekuna prawnego) będzie czekał kącik malucha, w którym będą zorganizowane animacje z modelowaniem balonów, zabawy sensoryczne, grupowe zabawy plastyczne i ruchowe.

Wstęp wolny!