Menu

„ Zielony parapet – międzypokoleniowe warsztaty ogrodnicze” (Twarda 1)

16 kwietnia (poniedziałek) o godz. 18:00 serdecznie zapraszamy naszych Sąsiadów i Sympatyków w każdym wieku na międzypokoleniowe warsztaty ogrodnicze poświęcone zieleni w mieszkaniach i uprawom balkonowym!

Podczas pierwszej części spotkania uczestnicy dowiedzą się więcej na temat roślin domowych i balkonowych pod względem ich możliwości oczyszczania powietrza, poprawy samopoczucia, jadalności czy przydatności dla ptaków.

Podczas części warsztatowej uczestnicy przygotują domowe uprawy wybranych przez siebie roślin: ziół, warzyw, owoców czy kwiatów w ekologicznych doniczkach.

W programie także wymiana roślin pomiędzy uczestnikami wraz z dobrymi radami na temat ich uprawy i pielęgnacji, dlatego gorąco zachęcamy do przyniesienia ze sobą roślin.

Wstęp bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Na zajęcia obowiązują zapisy pod numerem tel. 500 080 498 lub mailowo: natwardej@um.warszawa.pl.

 

Wydarzenie jest organizowane w ramach projektu „Spotkajmy się na Twardej”, realizowanego w ramach budżetu partycypacyjnego 2018.