Link

Menu

e-Akademia

Uprzejmie informujemy, że ze względu na sytuację epidemiologiczną funkcjonowanie e – Akademii zostaje zawieszone.

Działania edukacyjne i wspierające dla seniorów w zakresie nauki i stosowania Nowych Technologii.

Dla Kogo?

Głównymi adresatami projektu są osoby w wieku 60+, pochodzące z dzielnicy Śródmieście. Nie oznacza to, że z e-Akademii nie mogą skorzystać inne, chętne osoby. Zapraszamy wszystkich seniorów i osoby dorosłe z Warszawy, jednak zaznaczamy, że pierwszeństwo w zapisach na zajęcia mają najstarsi mieszkańcy Śródmieścia.

Projekt skierowany jest zarówno do osób, które dopiero zaczynają naukę obsługi komputera, jak i dla tych, którzy chcieliby doskonalić posiadane umiejętności lub potrzebują jedynie wyjaśnienia pewnych zagadnień. Indywidualne podejście do każdego uczestnika pozwala nam dostosować się do jego potrzeb i przygotować najbardziej optymalną propozycję nauki.

Dlaczego warto? 

Celem projektu jest przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu seniorów.

Nasze doświadczenie pokazuje, że niezależnie od wieku, przy odrobinie cierpliwości i zaangażowania, każdy jest w stanie opanować podstawy obsługi komputera czy smartphone’a.

Z czego można skorzystać? 

  • E-przestrzeń – udostępnianie stanowisk komputerowych z dostępem do Internetu przy ul. Twardej 1. Zapewniamy wsparcie w postaci prowadzącego, który pozostaje do dyspozycji uczestników. Pomaga zapoznać się z działaniem urządzeń, uczą od podstaw zasad korzystania z komputera i pomaga rozwijać już posiadane umiejętności.

Godziny otwarcia e-Akademii

Pon – Czw: 14:00 – 16:00

Informacje:

Agnieszka Wesołowska

e-mail: a.wesolowska@um.warszawa.pl

tel.: 786 852 441